Izgara Görünümü:
Hızlı Görünüm

EVANS Mobilya Parlatıcı Ve Cilası 750 ml

₺35

Çok yüzeyli cila, tetikli spreyde kullanıma hazır formül Hoş kokusu ile derin, kalıcı bir parlaklık bırakır. Anti-statik özellikler, bilgisayar alanları, VDU ve TV ekranı için ideal Ahşap, kaplama, laminat, paslanmaz çelik, formika, cam, krom ve boya için uygundur..

Hızlı Görünüm

EVANS Parfümlü Hijyenik Tuvalet Banyo Temizleyici

₺30

Yüksek parfümlü, bakteri yok edici tuvalet temizleyicisi Lavabolar, küvetler, fayanslar, tuvaletler ve zeminler için idealdir. Legionella, MRSA ve E-coli dahil bir dizi bakteriyi öldürür..

Hızlı Görünüm

EVANS Parfümlü Yüzey Dezenfektanı 750 ml

₺32

Kullanıma hazır, çok amaçlı, parfümlü deterjan ve dezenfektan Bakterileri öldürür. EN 1276'yı önerilen seyreltme oranı ve temas süresinde geçer Koronavirüs dahil zarflı virüslere karşı EN 14476'yı geçer Okullarda, eğlence merkezlerinde, kliniklerde ve çapraz enfeksiyon riski olan yerlerde idealdir Zeminlere, duvarlara ve çeşitli sert yüzeylere uygu..

Hızlı Görünüm

EVANS Parfümsüz Çok Amaçlı Dezenfektan - 750 Ml

₺30

ürün miktarı: 750 ml genel olarak fıçıların, damacanaların, şişelerin ve içecek üretiminde kullanılan tüm malzemelerin dezenfeksiyonu için kullanılır. ürün gıda hazırlık ekipmanlarında(dilimleyici, mikserler, soyucular vb.), gıda hazırlık yüzeyleri (kesme tahtaları, lavabolar vb.), elektrikli ekipmanlar(mikrodalga, kombi, benmari vb.) gıda dolaplar..

Hızlı Görünüm

EVANS Ultra Güçlü Yağ Çözücü Fırın Davlumbaz Temizleme 750 ml

₺25

Güçlü çok yüzeyli temizleyici ve yağ çözücü Zeminlerde, duvarlarda, davlumbazlarda ve fırınlarda kullanım için Mutfaklar ve gıda endüstrisi için ideal..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)